- Instagram çekiliş sayfalarında çekiliş düzenleyerek, çekiliş koşullarına hesabınızı takip etmeyi de ekleyerek gerçek takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz.
- Siyasi, kumar, şiddet ve cinsel içerikli profillere işlem yapılmamaktadır.
- Hesabınız gizli olmamalıdır.
- Çekiliş başladıktan sonra, hesap gizliye alınmamalı, kullanıcı adı değiştirilmemeli ve çekiliş sayfası engellenmemelidir.

Lütfen hizmet şartlarını okuduktan sonra sipariş veriniz.


Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. İçerisinde çok sayıda kullanıcı popüler olmak, tanınmak gibi amaçları taşır. Bu kişiler kaliteli, özgün, düzenli paylaşımlarla buna ulaşmaya çabalar.

Bu durum her ne kadar gerekli ve birinci sırada da olsa, kişilere istediklerine ulaşma seçeneği sunmaz. Zira keşfete bakmak bile söz konusu maddelere harfiyen uyan, çok sayıda insan gösterir. Bu nedenle Instagram çekilişle takipçi alma gibi seçenekler, size kısa sürede rakiplerinizin arasından ön plana çıkmanızı sağlar.

Bu hizmetleri almadan önce hesabınızın açık olması gerektiği bilinmelidir. Ancak hizmet sonrasında gizliye yeniden geçilebilir. Ayrıca şiddet, cinsel, kumar ve siyasi içerikli hesaplara işlem uygulanmaz.

Instagram Çekilişle Takipçi Alma Nasıl Yapılır?

Instagram çekilişle takipçi alma nasıl yapılır için kendimize ait sosyal medya hesapları kullanılır. Burada bir çekiliş düzenlenerek, belirli bir ödül konulur ve katılım şartı olarak sizin profilinizi takip edilmesi şart konulur.

Böylece sizi takip eden her hesap, gerçek bir kullanıcıdır. Hepsi sizi çekilişe katılma amacıyla aboneliğe alır.

Instagram Çekilişle Takipçi Alma Paketleri Nelerdir?

Sitemiz tarafından size sunulan tüm hizmetler, en üst kalitede ve memnuniyetle sunulur. Bunlardan bir tanesi olan Instagram çekilişle takipçi paketleri şu seçeneklere sahiptir;

  1. 1.000 Instagram Türk Organik Takipçi
  2. 2.000 Instagram Türk Organik Takipçi
  3. 3.000 Instagram Türk Organik Takipçi
  4. 5.000 Instagram Türk Organik Takipçi

Paketlerimiz arasından tercih yaparken hem hesabınızın ihtiyacı, hem de rakipleriniz ele alınmalıdır. Zira rakiplerinizi geçmenize yardım etmeyecek paketler, istediğiniz sonuca varmanızı hemen sağlamaz. Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle irtibat kurarak, yardım alabilirsiniz.

Paketlerimizin hepsi aynı gün içerisinde tamamlanmakta olup, 3D güvenli ödeme vardır. Sizi takip eden hesapların hepsi organik ve Türk’tür.

Instagram Çekilişle Takipçi Alma Avantajları Nelerdir?

Doğal yöntemlerle yapılan takipçi artışları oldukça yavaştır. Takipçi kayıpları daha yüksek olduğu için, bir hesabın kendini daha ileri noktalara taşıması istenen hıza ulaşmaz. Böylece istenen istatistiklere ulaşmak da her zaman uzar.

Instagram çekilişle takipçi alma, kısa sürede istediğiniz sayılara ulaşmanızda yardım eder. Bu sayede büyük bir artış yakalanır. Dolayısıyla kaliteli paylaşımlar ve yüksek takipçiler, abone olmayan kişilere sevilen bir hesap olduğunuzu düşündürür. Böylece doğal takipçi artışı hızlanır.

Zira pek çok kullanıcı sevilen, popüler hesapları daha fazla takip eder. Ayrıca beğeni oranları da artar. Çünkü aldığınız takipçilerin, paylaşımlarınızı beğenmemesi için bir engel bulunmaz. Böylece kısa sürede istediğiniz konuma ulaşmanız mümkündür.

Instagram Çekilişle Takipçi Arttırma İstatistikleri Yükseltir Mi?

Instagram çekilişle takipçi arttırma paketleri her ne kadar abone artışı sağlıyor gibi görünse de, istatistiklerinizde de yükselme görmenizi sağlar. Zira gerçek kullanıcılar olduğu için izlenme ve beğeniye neden olurlar.