- Kalite Oranı: %100 Türk Organik TakipçiServisimiz doğal gönderim yapmaktadır. 

- Başlama süresi: Genellikle 10 dk içinde başlar ve 1 saat içinde tamamlanır. (Bu süreler için garanti vermiyoruz. Tahmin edilen sürelerdir)

Düşüş Oranı: Takipçiler gerçek hesaplar olduğu için sonradan takibi bırakıp bırakmaması bizim elimizde olan bir durum değildir. Düşüş oranını bir miktar telafi etmek için fazla gönderim yapılabilir.

- Hesabınız sipariş tamamlanana kadar herkese açık olması gerekiyor.

Lütfen hizmet şartlarını okuduktan sonra sipariş veriniz.


Henüz fark etmediyseniz eğer Instagram, influencer veya orada fark edilmeye çalışan bir markaysanız tam olarak olmanız gereken yerdir. Hesabınızı hızlı ve etkili bir şekilde büyütmenize engel olan pek çok şey olabilir. Bu nedenle Instagram takipçi satın al paketleri tam manasıyla sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Instagram Takipçi Sayısı Neden Önemli?

Yıllarca uğraşmadan işinizi veya sosyal medya profilinizi büyütebilmek için Instagram takipçileri satın almak ister misiniz? Yalnızca Instagram'da daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal medyadaki varlığınızın da hızla büyümesine yardımcı olur ve böylece istediğiniz kitleyi daha iyi hedefleyebilme imkanı elde edersiniz. Instagram takipçi satın al işlemi sayesinde kısa sürede kariyerinizi artırmanıza yardımcı olacak ve harika müşteri desteği alabilirsiniz.

İçerik üreticisi veya işletme iseniz Instagram, profilinizi oluşturmak için en iyi sosyal medya sitesidir. Özgün takipçilere sahip olmak genellikle alkışlanır, ancak sınırlı bir süre nedeniyle, orijinal içerik yayınlamasına rağmen çok sayıda takipçi almak imkansızdır. Daha iyi bir seçenek, profilinizi sosyal medyada çok daha hızlı büyütmek için Instagram takipçileri satın almaktır. Günümüzün hızlı ve rekabetçi dünyasında bir sosyal medya varlığı oluşturmak için sonsuza kadar bekleyemezsiniz. Instagram'da daha fazla takipçi kazanmak ve daha hızlı fark edilmek için Instagram takipçileri satın almalısınız çünkü ne kadar çok takipçiniz olursa, potansiyel ve mevcut müşterilerinizin gözünde o kadar güvenilir görünürsünüz. Bu bir nevi büyümenizi sağlayan bir kartopu etkisi yaratır!

Neden Instagram Takipçi Satın Al Paketleri?

Dünyayı Instagram hesabınızdan yönetmek, özellikle uygulamadaki büyüyen özelliklerle kolay bir süreç değildir. Sanatçı, güzellik blog yazarı veya gelişmekte olan bir Instagram işletmesi olun. Insta hesabınızda çok sayıda takipçiye sahip olmak, sosyal ağ varlığınızı kesinlikle artıracak bir durumdur. Instagram takipçi satın al paketi ile Instagram’ın zirvesinde kalabilirsiniz.

10 dakika içerisinde tamamlanan Instagram takipçi satın alma işlemindeki tüm takipçiler aktiftir. Böylece pasif ya da sahte hesaplar değil, sayfanızı tamamen gerçek kullanıcılar takip edecektir. Aynı zamanda %100 Türk takipçilerin bulunuyor olması da organik takipçi konusunda destek sunmaktadır.

Instagram takipçileri satın alırken en büyük sorun, çok sayıda hayalet takipçi ve takipçi ile müşteri arasındaki gerçek zamanlı etkileşim eksikliğidir. Ancak işletmenizin doğasını anlayan ve profilinizin hedef kitlenize daha hızlı ulaşmasını sağlayacak şekilde büyümesine yardımcı olan yüksek kaliteli takipçiler sunulmaktadır.

Yüksek kaliteli takipçiler, Instagram'ın algoritması tarafından kolayca tanınan gerçek kullanıcılardır ve algoritmayı sizin lehinize yönlendirmeye ve erişiminizi daha hızlı büyütmeye yardımcı olur. Algoritma, hesabınızın gerçek kullanıcılarla tanışmasına yardımcı olduğunda, gerçek müşterilerin kaydolmasıyla işletmeniz daha da hızlı büyür! Her zaman sunulan müşteri desteği ve iddialı fiyatlandırma, Instagram takipçileri satın almak ve profilinizi büyütmek için sizin tek durak noktanız haline gelir!