Yorumlar gerçek kullanıcılar tarafından gönderinize uygun olarak yapılmaktadır

Özel yorum istekleriniz varsa  WhatsApp'dan bize yazmak için TIKLAYINIZ >>>

- Profiller Türk ad-soyad, takipçili, profil resimli ve paylaşımlıdır.

- Sipariş tamamlanana kadar hesabınız herkese açık olmalıdır.


Instagram da popüler olmak, tanınmak için dikkat edilmesi gereken çok sayıda husus vardır. Bunlardan bir tanesi de Instagram yorumlar olur. Zira üyelerin hesap ve paylaşım hakkındaki görüşleri, düşünceleri burada yer alır.

Yorumlar ne kadar olursa, takip etmeyen bir kişinin abone olması o kadar yüksek bir ihtimal olur. Zira çok fazla negatif yorum, insanların gözünde olumsuz bir imaj çizer. Ancak herkesin bildiği üzere bunu sağlamak oldukça zordur. Bunun ilk nedeni, takipçi ve yorum sayıları karşılaştırdığına çok az kişinin görüş yazmasıdır.

İkincisi ise mevcut yorumların çoğunun spam, hakaret ve ilgisiz görüşlerden meydana gelmesidir. Bu nedenle çoğu hesap bu hususta verim alamaz. Ancak size sunduğumuz Instagram bayan yorum sayesinde durumu çözebilir, istediğiniz olumlu yorumlarla hesabınızı daha hızlı yükseltebilirsiniz.

Instagram Bayan Yorum Paketleri

Instagram yorum paketleri farklı seçenekler halinde size sunulur. Zira her kullanıcının ihtiyacı, diğerine göre farklı olabilir. Bu hususta paketlerimiz şöyledir;

  1. Instagram 10 Bayan Yorum
  2. Instagram 15 Bayan Yorum
  3. Instagram 20 Bayan Yorum
  4. Instagram 25 Bayan Yorum

Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, ihtiyacınız olan paketi almadır. Eğer yorumlarınızı incelerseniz, kaç tane yorumun olması gerektiğini çözebilirsiniz.

Ayrıca yorumlar sizin tarafınızdan belirlenir. Satın alma işlemleri tamamlanınca bizimle Whatsapp üzerinden irtibat kurarak, istediğiniz yorumları tek tek yazmanız gerekir. Aksi takdirde hepsi rastgele yorum ve emojiler halinde atılır.

Yorum yapan profiller resimli olup, ad ve soyad bakımından Türk hesaplardır. Takipçileri ve paylaşımları da mevcuttur. Sipariş tanımlanmadan önce, profiliniz herkese açık konumda olmalıdır. Ancak tüm yorumlar eklendiğinde, tekrar kapatılabilir.

Instagram Bayan Yorum Avantajları Nelerdir?

Instagram kadın yorum paketleri paylaşımlarınıza kısa sürede, sizin talep ettiğiniz yorumların gelmesini sağlar. Böylece istediniz görüşleri dakikalar içerisinde elde edebilirsiniz.

Instagram içerisinde birçok kullanıcı bulunur. Bir kişi keşfet bölümünden veya takip ettiği hesaptan bir paylaşımı görünce, çoğu zaman yorumlara da bakar. Eğer olumlu görüşleri fark ederse, takip ve beğeni oranları da artar.  Zira pozitif düşünceler, sevildiğiniz düşüncesini uyandırır.

Instagram’da yorum almak oldukça zordur. Bir hesabın takipçi ve beğeni sayıları incelendiğinde, her zaman paylaşımlardaki beğenilerin kat kat az olduğu görülür. Ancak yorumlar da beğenilere oranla azdır.

Üstelik bunların önemli miktarı hakaret, küfür ve spam mesajlar içeren yorumlardır. Negatif yorumlar da üzerine eklendiğinde, pozitif ve motive edici görüşler oldukça azdır. Ancak size sunduğumuz paketler kapsamında buna bir çözüm getirebilir, istatistiklerinizi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Instagram Kadın Yorum Takipçileri Arttırır Mı?

Instagram kadın yorum görüşlerin artmasını sağlar. Böylece dışarıdan yorumlarınızı okuyan bir kişi, olumlu düşünceleri okuyarak kaliteli olduğunuzu düşünür. Zira tüm yorumlar, sizin tarafınızdan belirlenir. Bu nedenle takipçi sayılarınız da artar.