Fotoğraf, Video, IGTV ve Reel paylaşımlarını desteklemektedir.

Link kısmına sadece gönderi linkini yazınız. (Örnek: https://www.instagram.com/p/NHJnkjaaJa/)

- Tamamlanma Süresi: 1k kaydet 10 dakikada tamamlanmaktadır.

- Sipariş tamamlanana kadar hesabınız herkese açık olmalıdır.


Instagram’da post, beğeni, story, reels gibi pek çok özellik bulunur. Gönderi yüklenen hesabın sahibi tarafından üretilen bu içerikler, etkileşimler ile devamlılık gösterir. Hesapta oluşan etkileşimlerin azalması Instagram kullanıcısının uzun zamandır verdiği emeği sonuçsuz bırakabilir. Özgün, yaratıcı içerik üreten Instagram kullanıcılarının bu sıkıntıdan kurtulması için onlara sitemizin sunduğu hizmetlerden biri de instagram kaydet hilesi olarak adlandırılır.

Bu Instagram kaydetme servisi, Instagram’da var olan etkileşimi arttırma yollarından biridir. Gönderinizi kaydeden sayısı ne kadar çok olursa etkileşimleriniz ve Instagram istatistiğiniz bir o kadar artacaktır. Bazen hesaplar, belirli bir noktadan sonra her ne kadar özgün içerikler yapsalar ya da düzenli paylaşımda bulunsalar da etkileşimleri ve kaydetme oranları sabit kalır, artış göstermez ya da gittikçe düşer. Bu durumun önüne geçmek ve hesabı bundan kurtarmak için tercih edilecek seçeneklerden biri instagram kaydetme satın al uygulamasıdır.

Instagram Kaydetme Servisleri Avantajları

 

Etkileşimi düşen ya da uzun zamandır aynı seviyede olan Instagram hesapları için oldukça fayda gösteren kaydetme servisi, size sunduğumuz paketler üzerinden seçilir ve hesaba tanımlanır.

Instagram kullanımında bir gönderinin kaydetme sayısının düşmesi en az beğeni ve izlenme sayısının düşmesi kadar önemlidir. Bunun sebebi Instagram hesabında yer alan gönderide ne kadar çok kaydetme oranı olursa keşfete düşme hızının da o derece yükselmesidir. Beğeni, yorum, izlenme gibi özelliklerin dışında kaydette ön plana çıkmakta büyük bir önem taşır. Eğer siz de hesabınızın ön plana çıkmasını, etkileşimlerinizin yükselmesini, Instagram algoritmasında ön sıralarda yer almayı ve istatistiklerinizin yükselmesini istiyor iseniz instagram kaydet hilesi kullanarak istediğiniz oranlara kavuşabilirsiniz. Kaydetme servisi size istediğiniz oranda kaydetme sayılarını verirken dolaylı olarak da hesabınızın yükselmesinde yardımcı olur. Tüm bu işlemler sayesinde gittikçe popüler hale gelmeniz olağan.

instagram kaydetInstagram Kaydetme Servisleri Nasıl Satın Alınır?

 

Bazı Instagram hesapları, uzun yıllar uğraşmasına rağmen başarmak istediği, hedeflediği oranlara ulaşmakta zorluk yaşar. İşte tam bu noktada biz sizlere yardımcı oluyoruz. Güvenli ve profesyonel alt yapımız ile sizleri hesabınızda yaşanan durgunluklardan ya da düşüşlerden çıkarıp, popüler bir hesap olmanıza yardımcı oluyoruz. Pek çok servis özelliğimiz bulunurken bunlardan biri de kaydetme özelliğidir. Sahip olduğumuz güvenli 3D ödeme sistemi ile ödeme işlemi yapılırken herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Yapmanız gerekenler kaydetme oranını yükseltmek istediğiniz gönderinin linkini satın alma işlemi yapılırken çıkan link kutucuğuna yapıştırmaktır. Bunun dışında işleme devam edip ödemenizi yapabilirsiniz. Ancak ödeme işlemi yapılmadan önce ve bu işlemler esnasında hesabınızın mutlaka herkese açık olması gerekir. Bu herkese açık özelliğine dikkat etmeyi unutmayın. 

Satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra hesabınıza en kısa zamanda kaydetme hizmeti gönderilir. Kısa sürede gerçekleşen instagram kaydet satın al paketi ile artık daha fazla etkileşime sahip olarak ön plana çıkıp popülerliğinizi arttıracaksınız.

Instagram Kaydetme Servisleri Paket Seçenekleri

 

Yeni başlayan hesaplar ya da yüksek takipçili hesaplar için olmak üzere ayrı ayrı paket seçeneklerimiz var. Bu seçenekler arasından hesabınıza en uygun olanı seçmeniz gerekir. Bu konuda eğer kararsız kalırsanız bizimle iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Size sunduğumuz instagram kaydetme satın al paket seçenekleri şu şekildedir;

  1. 1000 Kaydetme
  2. 2500 Kaydetme
  3. 5000 Kaydetme
  4. 7500 Kaydetme
  5. 10.000 Kaydetme
  6. 15.000 Kaydetme

Bu paketler arasından size uygun olanı seçip satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra hızlı bir şekilde hesabınıza tanımlanır. Daha sonrasında ise bu yüksek etkileşimler sayesinde artık keşfete düşersiniz. Keşfete düşmeniz ile birlikte dolaylı yoldan takipçi ve beğeni kazanmanız da olasıdır.

Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye artık daha çok yaklaşırsınız. Sitemizden ister fotoğraf ister reels ister videolar için gerekli olan kaydetme oranını satın alabilirsiniz. Hangi gönderinizi öne çıkaracağınız tamamen size bağlıdır.

Instagram etkileşimlerinin artması ile birlikte göz önünde olursunuz. İnstagram kaydet satın al işlemi size beğeni veya izlenme kadar iyi etkileşim sağlar ve hızla keşfette çıkmanıza imkan sağlar.

Seçilecek paket hesaptan hesaba değişim gösterir. Yüksek takipçili hesap ile yeni başlamış bir hesap için seçenekler değişim gösterecektir. Bunun nedeni yeni başlangıç yapan bir hesap için düşük kaydetmeler ilerleme gösterebilirken; yüksek takipçili hesaplara bu oranlar yetmeyecektir. Bu yüzden hesabınıza uygun paketleri satın almaya dikkat etmelisiniz.