Link: Hikayenin linki ile verilirse yüklemeler belirtilen hikayeye, profil linki ile verilirse yüklemeler son paylaşılan hikayeye sağlanır.

Başlama süresi: 5 dakika içinde başlamaktadır

- Hesabınız sipariş tamamlanana kadar herkese açık olması gerekmektedir.


Hemen herkes tarafından kullanılan Instagram birçok hesaba ev sahipliği yapar. Instagramın en çok kullanılan özelliklerinden biri hikaye (story) özelliğidir. Bu özellik ile istediğiniz paylaşımları yapabilirsiniz. Ancak hesabınızı her ne kadar büyütmek isteseniz de hikaye (story) görüntülenmeleriniz oldukça az olmaya devam edebilir.

Bireysel hesaba ya da işletme hesabına sahip olan kullanıcıların en çok önem verdiği konulardan biri görüntülenme sayısıdır. Özellikle işletme hesabına sahip olan kullanıcıların hikaye (story) görünürlüğünün fazla olması hesabı büyütme yolunda büyük bir öneme sahip olan özelliklerden biridir. Hikaye (story) izlenme sayılarının fazla olması hem hesabınızı ön planda gösterir hem de etkileşimlerinizin artmasını sağlar. Sizin etkileşimlerinizi arttıran ve Instagram algoritmasında ön plana çıkmanızı sağlayan instagram hikaye izlenme paketlerinden size uygun olanını seçerek satın alıp, hikayelerinizi izlenme oranını istediğiniz düzeylere çıkarabilirsiniz.

hikaye izlenmeInstagram Hikaye (İzlenme) Servisleri Nasıl Satın Alınır?

 

Instagram hikaye (story) izlenmelerinizi istediğiniz gibi arttırıp bunun sağladığı avantajlardan faydalanmak için sitemiz, Instagram kullanıcılarına farklı instagram story izlenme paket seçenekleri sunmaktadır. Bu şifresiz hikaye izlenme paketleri arasından sizin hesabınız için en uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alma işlemlerini sitemizin profesyonel alt yapısı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Yapmanız gerekenlerden ilki size uygun paketin hangi paket olduğunu belirledikten sonra satın alma kısmında bulunan kutucuğa Instagram bireysel hesabınızın ya da işletme hesabınızın kullanıcı adının girilmesidir. Bu kısama kullanıcı adınızı girdikten sonra satın alma işlemi güvenli 3D sistemi ile gerçekleştirilir. İşlem yapıldıktan sonra yaklaşık 30 dakika içinde instagram hikayeleriniz istediğiniz izlenme sayılarına ulaşacak. Yoğunluğa göre başlama süresinde değişiklikler olabilir. Şifresiz hikaye izlenme sayısı hesabınızda o an var olan hikayelerin tümüne gönderilir. Herhangi bir limiti yoktur. Siz bu işlemleri gerçekleştirirken size instagram hikaye izlenme sayısı gönderebilmemiz için hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir.

Instagram Hikaye (Story) Servisleri Paket Seçenekleri Nelerdir?

 

Instagram hesabınızın yoğunluğuna ya da durgunluğuna göre paketler arasından hesabınız için gerekli olanı seçmeniz gerekir. Yüksek takipçiye sahip olan ve yeni açılan hesapların seçimleri farklı olur ve buna göre dikkat edilmelidir. Yeni açılan hesap için yeterli olabilecek paketler, yüksek takipçili hesabı memnun etmeyecektir. İnstagram story izlenme paket seçeneklerine baktığımızda şu şekildedir;

  1. 1000 Hikaye (Story) İzlenme 
  2. 2500 Hikaye (Story) İzlenme
  3. 5000 Hikaye (Story) İzlenme
  4. 7500 Hikaye (Story) İzlenme
  5. 10.000 Hikaye (Story) İzlenme
  6. 20.000 Hikaye (Story) İzlenme

Seçeceğiniz bu hikaye izlenme paketlerinde hepsi o an bulunan tüm hikayelere gönderilir. Hesabınıza aktarılan izlenme oranı ile hesabınızın etkileşimleri artacaktır.

Instagram Hikaye (Story)  İzlenme

 

Instagram kullanıcıları tarafından oldukça kullanılan ayrıca hem video hem fotoğraf paylaşılabilen story kısmı oldukça önem taşır. Sitemiz üzerinden alacağınız paketler ile etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz. Özellikle popüler hesapların hikaye izlenme sayıları düşer ise etkileşimleri de azalacağı için bu paketlere başvurması gerekir.

İşletme hesabı olmasıyla öne çıkmış hesaplar ise ürünlerinin daha fazla görüntülenmesini sağlayarak satışlarını arttırabilmektedir. Bunun gibi pek çok nedenden dolayı hikaye izlenme sayılarının yüksek izlenme oranına sahip olmasına ihtiyaç duyulur.

Instagram Hikaye (Story) İzlenme Avantajları

 

Instagramın en popüler özelliklerinden biri olan hikaye (story) kısmını kullanıcıların beğenisine sunulan video ya da fotoğraflar oluşturur. Kullanıcılara sunulan bu videolar ya da fotoğrafların izlenme sayıları gittikçe düşebilmektedir. Bu noktada sitemiz size instagram hikaye izlenme paket seçenekleri ile yardımcı olmaktadır.

Paketlerden hesabınıza en uygun olanı aldıktan sonra izlenme sayılarınız istediğiniz seviyelere ulaşacaktır. Bunun dolaylı yoldan faydaları da bulunmaktadır. Eğer izlenme sayılarınız yükselirse etkileşim hareketliliğinizin artması ile birlikte istatistikleriniz üzerinde yükselişler meydana gelir. Bu sayede Instagram algoritmasına göre ön plana çıkmanız gerekir.

Yüksek hikaye (story) izlenmeleri ile keşfete düşme hızınız artacak ve daha ön plana olacaksınız. Ne kadar fazla etkileşime sahip olursanız ön plana çıkmanız, keşfete düşmeniz de bir o kadar hızlanır. Bu sayede bireysel hesabınız ya da işletme hesabınızın hareketlerini arttırarak popülerlik elde edersiniz. Keşfette ön sıralarda yer almanızı sağlayan bu etkileşimler ayrıca size doğal yolla takipçi ya da beğeni kazandırmakta yardımcı olacaktır. Bu artan etkileşimler ile hesabınız büyüme gösterirken ilerleyen zamanlarda istediğiniz reklam ya da tanıtım fırsatlarını elde edebilirsiniz.