Blog Yazıları

Sektörden son haberler ve bilgilendiren içerikler

Instagram'da Güvenlik Kodu Gelmeme Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram'a giriş yapamıyor ve doğrulama kodu alamıyor musunuz? Bu sorunu çözmenin 7 yöntemini anlattık.

Tiktok Videoları Nasıl İndirilir?

Tiktok videolarını indirip kaydettikten sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Sonra bunları başkaları için kolayca yayınlamanız mümkün.

Birinin sizi TikTok'ta engellediğini nasıl anlarsınız?

Tiktok herhangi bir hesabı engellemenize izin verir.  Peki bir hesap sizi engellemiş olabilir mi? İşte bunu anlamanın yolları

Instagram'da Yorumlar Nasıl Gizlenir?

Instagram gönderilerinizin altında başkalarının görmesini istemediğiniz kullanıcılardan gelen yorumları gizlemeniz artık mümkün.

Sosyal Medyada Video Kullanmanın Faydaları

Videoların bu kadar ilgi çekici olmasının sebeplerinden biri, kolayca tüketilebilir olmalarıdır. Bir video izlemek, bir kitap okumaktan daha az zahmetlidir.

Instagram'da GIF Nasıl Yayınlanır?

GIF'ler, bir döngüde tekrarlanan ve sesi olmayan bir dizi statik görüntüdür. Genellikle çok kısadırlar. Bu nedenle internette çok fazla görülüyor.

Instagram'da Birinin Sizi Engellediğini Nasıl Anlarsınız?

Instagram'da birinin sizi engelleyip engellemediğini anlamak kafa karıştırıcı olsa da aslında anlamanın çok kolay yolları var.

Tekrar Denemeden Önce Lütfen Birkaç Dakika Bekleyin Hatasının Çözümü

Bu hatanın neden oluştuğuna dair yaygın bir fikir, çok hızlı bir şekilde oturum açıp, oturumu kapatmanızdır.

Sosyal Medyayı Eğitim İçin Kullanmanın 5 Yolu

Öğrenciler için sosyal medyanın faydalarını fark etmemek çok güçlü bir kaynağı israf etmektir. İşte sosyal medyayı eğitim amaçlı kullanmanın yolları

Instagram'da Otomatik Yayınlama: Adım Adım Kılavuz

Otomatik yayınlama nasıl doğru bir şekilde kurulur ve ne zaman kullanılması daha uygundur? Gelin bu özelliklere bir göz atalım.

Küçük İşletmeler İçin İlgi Çekici Instagram Gönderi Fikirleri

Markanızın sosyal ağlardaki içerikleri eskimiş olabilir. Bu durumda yeni seçenekler aramanız gerekiyor. Fakat her zaman yeni fikirler bulmak kolay değil.

Instagram Gönderilerini Planlamak İçin En İyi Araçlar

Her gün Instagram'da gönderi paylaşmak oldukça zaman alabilir. Bunun yerine hafta başında bir sosyal medya takvimi oluşturarak gönderilerinizi planlayabilirsin.

WhatsApp