Blog Yazıları

Sektörden son haberler ve bilgilendiren içerikler

Instagram Gönderilerini Planlamak İçin En İyi Araçlar

Her gün Instagram'da gönderi paylaşmak oldukça zaman alabilir. Bunun yerine hafta başında bir sosyal medya takvimi oluşturarak gönderilerinizi planlayabilirsin.

Instagram Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Instagram hesabınıza her giriş yaptığınızda, tarayıcı, siz o cihazdaki hesabınızdan çıkış yapana kadar, giriş bilgilerinizi saklar.

Instagram Uygulamasının Donup Kendi Kendini Kapatmasının Sebepleri

Iphone ve android cihazlarda sık sık karşılaşılan Instagram uygulamasının donup kendi kendini kapatmasının sebepleri yazılım kaynaklı olabilir

Instagram'da Etkileşim Arttırmak İçin Neler Yapmalıyız?

Başka insanlara ulaşmanın en kısa yollarından biri olan sosyal medya uygulamaları ile hayatımıza giren “etkileşim” sözcüğü takipçi sayınız kadar önemli

Youtube'a Yüklediğiniz Videolarınızın Kaldırılma Sebepleri Nelerdir ?

Youtube'a yüklediğiniz videolarınızın kaldırılma sebepleri oldukça fazladır. Bunlardan biri de yanlış bilgilendirmedir.

TikTok'ta Nasıl Reklam Verilir?

Tiktok, Nike ve Apple Music gibi büyük markaların ürünlerini eğlenceli ve farklı reklamlarla kendini tanıtmak için kullandığı bir uygulama olmuştur.

Instagram Filtreleri Nasıl Bulunur ?

İçerik oluşturan kişiler görsellerini efektler aracılığı ile daha da renkli hale getirmekte ve bu sayede takipçilerini arttırma yoluna gitmektedirler.

TikTok'ta Neden Hediye Gönderilir ?

TikTok para birimi olarak kullanılan jeton ile izleyici, fenomene desteğini gösterebilir. Her jeton farklı bir ücret karşılığında hediyeye tekabül ediyor.

Olağandışı Giriş Denemesi Saptanma Durumu Nedir?

Instagram, farklı kişilerin instagram adresine erişmesini engellemek amacı ile instagram şüpheli giriş uygulamasını geliştirmiştir.

YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır?

YouTube videolarından para kazanmak için iyi bir izlenme oranını yakalanması gerekmektedir. Bu nitelikleri karşılayanlar para kazanabilmektedirler.

Instagram'da Gizli Etiketleme Nasıl Yapılır?

Hikayeler gizli etiketleme  yapmak sadece kişiler için geçerli bir konu değildir. İnstagram hikayelerinde hem kişi hem de konum etiketlemesi yapmak mümkün.

Youtube'da En Popüler Olan İçerik Türleri Nelerdir?

Youtube’a yüklediğiniz videolar ilgi çekici olmalı ki çok izlenip çok tanınabilesiniz. İşte sizlere Youtube'da en çok izlenen videolar.

WhatsApp