Kalite Oranı: Global Kullanıcılar

Başlama süresi: 15 dakika içinde başlamaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak başlama süresi değişebilir.

Düşüş Oranı: 365 gün boyunca olası düşüşlere karşı telafi hakkınız vardır. Kullanıcı adı değişimlerinde telafi gönderimi mümkün olmamaktadır.

- Hesabınız sipariş tamamlanana kadar herkese açık olması gerekiyor. 

Takipçi Telafisi Şartları:

1- 24 saatte 1 kez telafi hakkı vardır.

2- Takipçi gönderimden önce sistem başlangıç takipçi sayısını kaydeder. Başlangıç takipçi sayısının altına düştüğü zaman telafi gönderilememektedir.

3- Takipçi telafisi için en az %10 düşüş görülmesi gerekmektedir.

4- Sadece bizim gönderdiğimiz takipçiler için telafi yapılmaktadır. Eski takipçileriniz düşerse telafi yapılmaz.

5- Telafi taleplerinizi iletişim sayfasından  ve Whatsapp'dan bize iletebilirsiniz.

Lütfen hizmet şartlarını okuduktan sonra sipariş veriniz.


 

Instagram’da takipçi yükseltmek, kişilere hesaplarını daha tanınır, popüler hale getirmelerine yardımcı olur. Bu sebeple fenomen olmak isteyenler, kaliteli paylaşımlar yaparak abonelerini arttırmaya çalışır.

Ancak bunu sağlamak, sadece organik seçeneklerle yeterli olmaz. Çünkü hesabını daha ileri noktalara taşımak isteyen çok sayıda kişi buna dikkat eder. Bu sebeple büyük bir rekabet vardır. Sizlere sunduğumuz yabancı takipçi paketleriyle hem global bir hesap görünümü kazanabilir, hem de abone artışı sağlayabilirsiniz.

Gerekli siparişi verdikten sonra kısa sürede başlayan hizmet, en kısa sürede tamamlanır. Güvenli yollarla yapıldığı için hesabınızı riske atan herhangi bir işlem yapılmaz.

Igarantili takipçinstagram Garantili Yabancı Takipçi Paketleri

 

Instagram takipçi paketleri kullanımı için herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Bu nedenle sıfırdan başlayan kişilerden, üst düzey kullanıcılara kadar seçim hakkı söz konusudur. Dolayısıyla sizlere sunduğumuz paketler, seviyeniz fark etmeksizin sizi en ileri noktaya taşır. Söz konusu hizmetlerimiz şöyledir;

  1. 250 Yabancı Takipçi
  2. 500 Yabancı Takipçi
  3. 1.000 Yabancı Takipçi
  4. 2.500 Yabancı Takipçi
  5. 5.000 Yabancı Takipçi
  6. 10.000 Yabancı Takipçi
  7. 25.000 Yabancı Takipçi
  8. 50.000 Yabancı Takipçi

 Burada tavsiye edilen, hızlı bir alım yapmak yerine planlayarak size çözüm sunacak paketi edinmenizdir. Zira hesabınız çok yüksekse, sıfırdan açan kullanıcıların kullanışlı bulacağı hizmetler size istenen sonucu vermez. Eğer bizimle irtibat kurarsanız, detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Instagram Garantili Takipçi Paketleri Özellikleri

 

Sitemiz tarafından güvenilir şekilde size sunulan Instagram yabancı takipçi paketleri garantiye sahiptir. Bu bakımdan düşüş oranı oldukça azdır. Ayrıca ilk 30 gün telafi imkânı bulunur. Bunun için bizimle irtibat kurup, açıklamanız yeterlidir.

Kullanıcıların hepsi yabancı olup, global çaptadır. Dolayısıyla bir bölgeye özel değildir. Hızlı tamamlanmakta olup, 3D güvenli ödemeyle problemsiz işlem yapılır.

Instagram Garantili Global Takipçi Paketleri Avantajları

 

Günümüzde birçok Instagram üyesi, yabancılar tarafından takip edilen hesapları daha prestijli kabul eder. Bu sebeple hizmetimiz sonucu tanınırlığınızı kısa sürede yükseltmeniz mümkündür.

Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında takipçi yükselmesinin organik yöntemlerle zor ve yavaş olduğu malumdur. Ancak durum Instagram yabancı takipçi olduğunda bu daha da zor bir hal alır.

Dolayısıyla sizlere sağladığımız bu hizmet çerçevesinde hem hesabınızı daha üst noktalara taşıyabilir, hem de yabancı üyeleri bulundurabilirsiniz. Hizmetin tamamlanması ardından takipçi sayısı artacağı için, dışarıdan hesabı gören kişiler yüksek abone oranı nedeniyle popüler olduğunuz düşüncesiyle istatistiklerde de artışa neden olur. Zira bu tür hesaplar çoğu kişi tarafından başarılı kabul edilir.

garantili takipçiInstagram Garantili Türk - Yabancı Takipçi Paketleri Beğeni Sağlar Mı?

 

Instagram garantili takipçi paketleri sonucunda daha yüksek takipçi sayısına ulaşılır. Böylece takipçileriniz tanınmaya başladığınızı düşünerek, beğeni ve izlenme gibi istatistikleri de yükseltir.

Instagram Garantili Takipçi Servisleri Hakkında

 

Sosyal medya platformlarında yüksek takipçilere sahip olmak popülerliği arttırır. Son yıllarda kişilerin ya da işletmelerin hesaplarında takipçi artışları büyük önem kazanmaya başlamıştır. Bunun nedeni popülerliği arttırmakla beraber istenilen markalardan sponsorluk alabilmektir. Ayrıca daha fazla kitleye ulaşarak yapılan özgün içeriklerin beğenilerini arttırmaktır. Hesapların takipçi sayısı ne kadar yükselirse beğeni sayısı da aynı oranda yükselecektir. Ancak takipçi sayısını arttırmak düşünüldüğü kadar kolay bir iş değil. İşte bu noktada sitemizin sunduğu garantili takipçi paketleri devreye giriyor.

Sitemizin sunduğu bu hizmet ile sadece Türk takipçilere değil yabancı takipçileri de elde ederek daha global bir hesaba sahip olursunuz. Tüm bu hizmetler son derece güvenli bir şekilde ve sahte hesaplar içermeden gerçekleştirilir.

Garantili Takipçi Paketlerinin Özellikleri

 

Sitemizin son derece güvenli olarak sunduğu düşmeyen takipçi satın al paketi ile takipçilerinizi yabancı hesaplardan elde ederek daha geniş çapta bir hesaba dönüşürsünüz. Bu paket içinde takipçiler düşmeme garantilidir. Az bir miktarda düşüş yaşanabilir ancak bu durumda sitemiz ile iletişime geçebilirsiniz. İlk 30 gün boyunca telafi yapılmaktadır. Gelen düşmeme garantili takipçiler yabancı olmakla beraber sadece tek bir bölgede bulunan kişilerden oluşmaz. Her biri farklı noktadan olacağı için global bir kitle elde edeceksiniz. Takipçiler en hızlı şekilde hesabınıza tanımlanır. 3D güvenli ödeme sistemi hiçbir sıkıntı yaşanmadan ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

Instagram Garantili Takipçi Paket Seçenekleri

 

İsteyen her düzeyde hesap kendine göre bir seçenek bularak onu satın alabilir. Sitemizin sunduğu paket seçenekleri ile seçim hakkınız bulunur. Instagram garantili takipçi paketleri şu şekildedir;

250 - 500 - 1.000 - 2.500 - 5.000 - 10.000 - 25.000 - 50.000 Yabancı Takipçi

Size sunulan bu hizmette stratejik düşünerek kendinize uygun paketi seçmeniz gerekir. Hesabınızın büyüklüğü, beğeni sayıları gibi etkenler paket seçiminde size yardımcı olacaktır. Örneğin yüksek takipçisi olan bir hesaba sahip iseniz az miktar bulunan paketler sizin için yeterli olmayabilir ancak düşük takipçisi olan yeni hesaplar için belirli bir yükseliş sağlayacaktır. Aklınıza takılan konularda bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Instagram Garantili Takipçi Paketlerinin Avantajları Nedir?

 

Bireysel Instagram hesaplarında ya da işletme hesaplarında yabancı takipçilere sahip olmak oldukça iyi bir prestij yaratacaktır. Bu prestijin yanında düşmeme garantili takipçi paketi hesabınızda yaşanabilecek takipçi düşüşlerinin önüne geçmekte yardımcı olacaktır.

Organik takipçi kazanmak oldukça zor ve çok büyük emek gerektiren bir iştir. Hatta bazı dönemler büyük emekler verilmesine rağmen istenilen takipçi artışları yaşanmayacaktır. Bu noktada bu paketler ile size bir avantaj sağlıyoruz. Garantili takipçilere sahip olmakla kalmayıp beğeni sayılarınızda önemli artış yaşarsınız. Yani takipçileriniz yükselirken bir yandan da izlenme istatistikleriniz ve beğenileriniz de artar. Satın alma işleminden sonra ortalama 15 dakika içinde takipçiler hesabınıza tanımlanır ancak yoğunluğa bağlı olarak bu süre uzayabilir. Ödeme işlemi gerçekleştirilmeden önce hesabınızın mutlaka herkese açık modda olması gerekir.