Kalite Oranı: Global Kullanıcılar

Başlama süresi: 15 dakika içinde başlamaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak başlama süresi değişebilir.

Düşüş Oranı: 365 gün boyunca olası düşüşlere karşı telafi hakkınız vardır. Kullanıcı adı değişimlerinde telafi gönderimi mümkün olmamaktadır.

- Hesabınız sipariş tamamlanana kadar herkese açık olması gerekiyor. 

Lütfen hizmet şartlarını okuduktan sonra sipariş veriniz.


Instagram’da takipçi yükseltmek, kişilere hesaplarını daha tanınır, popüler hale getirmelerine yardımcı olur. Bu sebeple fenomen olmak isteyenler, kaliteli paylaşımlar yaparak abonelerini arttırmaya çalışır.

Ancak bunu sağlamak, sadece organik seçeneklerle yeterli olmaz. Çünkü hesabını daha ileri noktalara taşımak isteyen çok sayıda kişi buna dikkat eder. Bu sebeple büyük bir rekabet vardır. Sizlere sunduğumuz yabancı takipçi paketleriyle hem global bir hesap görünümü kazanabilir, hem de abone artışı sağlayabilirsiniz.

Gerekli siparişi verdikten sonra kısa sürede başlayan hizmet, en kısa sürede tamamlanır. Güvenli yollarla yapıldığı için hesabınızı riske atan herhangi bir işlem yapılmaz.

Instagram Garantili Türk - Yabancı Takipçi Paketleri

Instagram takipçi paketleri kullanımı için herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Bu nedenle sıfırdan başlayan kişilerden, üst düzey kullanıcılara kadar seçim hakkı söz konusudur. Dolayısıyla sizlere sunduğumuz paketler, seviyeniz fark etmeksizin sizi en ileri noktaya taşır. Söz konusu hizmetlerimiz şöyledir;

  1. 250 Yabancı Takipçi
  2. 500 Yabancı Takipçi
  3. 1.000 Yabancı Takipçi
  4. 2.500 Yabancı Takipçi
  5. 5.000 Yabancı Takipçi
  6. 10.000 Yabancı Takipçi
  7. 25.000 Yabancı Takipçi
  8. 50.000 Yabancı Takipçi

 Burada tavsiye edilen, hızlı bir alım yapmak yerine planlayarak size çözüm sunacak paketi edinmenizdir. Zira hesabınız çok yüksekse, sıfırdan açan kullanıcıların kullanışlı bulacağı hizmetler size istenen sonucu vermez. Eğer bizimle irtibat kurarsanız, detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Instagram Garantili Takipçi Paketleri Özellikleri

Sitemiz tarafından güvenilir şekilde size sunulan Instagram yabancı takipçi paketleri garantiye sahiptir. Bu bakımdan düşüş oranı oldukça azdır. Ayrıca ilk 30 gün telafi imkânı bulunur. Bunun için bizimle irtibat kurup, açıklamanız yeterlidir.

Kullanıcıların hepsi yabancı olup, global çaptadır. Dolayısıyla bir bölgeye özel değildir. Hızlı tamamlanmakta olup, 3D güvenli ödemeyle problemsiz işlem yapılır.

Instagram Garantili Global Takipçi Paketleri Avantajları

Günümüzde birçok Instagram üyesi, yabancılar tarafından takip edilen hesapları daha prestijli kabul eder. Bu sebeple hizmetimiz sonucu tanınırlığınızı kısa sürede yükseltmeniz mümkündür.

Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında takipçi yükselmesinin organik yöntemlerle zor ve yavaş olduğu malumdur. Ancak durum Instagram yabancı takipçi olduğunda bu daha da zor bir hal alır.

Dolayısıyla sizlere sağladığımız bu hizmet çerçevesinde hem hesabınızı daha üst noktalara taşıyabilir, hem de yabancı üyeleri bulundurabilirsiniz. Hizmetin tamamlanması ardından takipçi sayısı artacağı için, dışarıdan hesabı gören kişiler yüksek abone oranı nedeniyle popüler olduğunuz düşüncesiyle istatistiklerde de artışa neden olur. Zira bu tür hesaplar çoğu kişi tarafından başarılı kabul edilir.

Instagram Garantili Türk - Yabancı Takipçi Paketleri Beğeni Sağlar Mı?

Instagram garantili takipçi paketleri sonucunda daha yüksek takipçi sayısına ulaşılır. Böylece takipçileriniz tanınmaya başladığınızı düşünerek, beğeni ve izlenme gibi istatistikleri de yükseltir.