Fotoğraf, Video, IGTV ve Reel paylaşımlarını desteklemektedir.

Link kısmına sadece gönderi linkini yazınız. (Örnek: https://www.instagram.com/p/NHJnkjaaJa/)

- Tamamlanma Süresi: 1k beğeni 4 dakikada tamamlanmaktadır

- Lokasyon: Tamamı Türk Instagram kullanıcılarıdır. Bot hesap yoktur.

- Düşmelere karşı garantilidir. 

- Sipariş tamamlanana kadar hesabınız herkese açık olmalıdır.


Tüm IG Beğeni siparişleriniz, tam otomatik sistemimiz aracılığıyla anında gönderilir . Siparişiniz onaylandıktan hemen sonra işleminiz başlar ve dakikalar içinde tamamlanır. Sosyal medya hizmetlerinde anında teslimatın hepimiz için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle hareket ederek size özel geliştirdiğimiz otomatik sistemin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca, ödeme konusunda geniş seçenek sunuyoruz. Kredi / banka kartlarınızla 3D secure güvenlik önlemli olarak ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra EFT/Havale ve mobil ödeme (Turkcell, Vodafone) yoluyla da sipariş vermeniz mümkün.

Siparişiniz sonrasında gönderilecek Instagram beğenilerinin tamamı gerçek ve aktif kişilerden oluşmaktadır . Asla bot hesap kullanmıyoruz. İlk hedefimiz tamamen organik bir etkileşim elde etmenizi sağlamaktır. 

Ayrıca otomatik instagram beğeni paketlerimize göz atabilir, size uygun olan aylık paketlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Instagram algoritmasındaki değişikliklerle birçok işletme ve kullanıcı beğeni ve takipçi kazanmanın önemli ölçüde zor olduğunu belirtmekte. Instagram'ın algoritması her değiştiğinde beğeni kazanmak da zorlaştığı için “Instagram beğeni satın al” gibi ihtiyaçlar da giderek artmaktadır.

Instagram Beğeni Sayısı Neden Önemli?

Instagram beğenileri, Instagram'daki bir etkileşimdir. Gönderilerinizi görünür kılmak için önemlidirler. Bir gönderi üzerinde çok beğeni sahibi olmak, bakmaya değer ve oldukça keyifli bir şey olduğunu gösterir. Instagram beğenileri ünlü olmak için çok önemlidir. PR çalışması, marka ortaklıklarına sahip olmak isteyen Influencer'lar için de hayati önem taşır. Ek olarak, ilgili insanları profile çekmek için de daha fazla beğeniye sahip olunması gerekir. Buna değer olduğunuzu görürlerse, size beğeniler sunmayan potansiyel kullanıcılar beğenmeye başlayacak ve böylece kaliteli içeriğiniz için ödül olarak size daha fazla etkileşim verecektir.

Instagram, çoğu kullanıcıların tercih ettiği sosyal platformdur ve çoğu, izleyicileri için bir araya getirilen sponsorlu gönderiler karşılığında para alır. Bu yüzden gelecek vadeden içerik üreticileri Instagram'ı para kazanmanın kazançlı bir yolu olarak görüyor. Başarıya giden yol yeterince basit görünüyor: Etkileyici pazarlama bütçesi ile kendinizi markalara görünür kılmak için geniş bir takipçi kitlesi oluşturun, ardından bir iş anlaşması yapın. Ancak yüksek sayıda takipçiye sahip olmak tek başına yeterli bir hedef değildir. İşletmeler ayrıca, yüksek sayılarda hayranlarının karşısına çıkmayı bir değer olarak da görmektedir. Yüksek beğeni sayıları, markanın hayran kitlesini teşvik eden sosyal kanıt görevi görür.

Daha önce de açıkladığımız gibi, Instagram'da öne çıkmak istiyorsanız, Instagram'da beğeni almanız çok önemlidir. Beğen düğmesi, bir noktada insanların gönderileriniz hakkındaki fikirlerinin bir ölçüsüdür.

Instagram Beğeni Satın Al ve Faydaları

Gönderilerinizin çok sayıda beğeni varsa, izleyiciler için kaliteli içerik sunduğunuzu gösterir. Instagram beğenileri satın almak, gönderilerinizin daha fazla etkileşim almasını ve platformda popülerlik kazanmasını sağlayacaktır. Instagram beğenileri satın almak, profilinize keşif sayfasında öne çıkma gibi birçok şeyi ekler. Katılım oranınızı olabildiğince hızlı artırmak istiyorsanız Instagram beğeni satın al paketini deneyebilirsiniz.

Siparişiniz sonrasında gönderilecek olan tüm Instagram beğenileri gerçek ve aktif kişilerden oluşmaktadır. Asla sahte hesap kullanılmamaktadır. Organik takipçilerin Türk olmasıyla da gerçekçi bir beğeni kitlesine sahip olmanız sağlanır. Böylece organik bir etkileşime sahip olabilirsiniz. Instagram beğeni satın al işlemi sonrasında beğeni alma işleminiz 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Gönderilerinizin dışında hem Reels hem de IGTV paylaşımlarınız için de uygun olan bu sistemde daha sonra beğenilerde herhangi bir düşme de görülmemektedir.

Instagram'da daha fazla dikkat çekmenin en iyi yolu Instagram'daki "Keşfet Sayfası"dır. Instagram beğenileri sipariş ederseniz, Instagram'ın keşif sayfasında görünürlük şansınızı artırmış olursunuz. Daha fazla ilgi çekebilmeniz ve aradığınız popülariteyi kazanmanız için bu doğru seçim olacaktır.