1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Sipariş ekranındaki EFT/Havale seçeneğinden sizin için uygun bankayı seçerek ürün ücretini ilgili hesap numarasına yatırdıktan sonra ödeme bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. 

2) Banka ve kredi kartlarınız ile
Her türlü banka ve kredi kartınızla online tek ödeme yada taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya teknik sorunlar nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Mobil Ödeme ile
Turkcell, Vodafone, Türk Telekom faturalı veya faturasız hatlarınız ile ödeme yapabilrsiniz. Mobil ödeme iş ortağımız Payguru ve Shipy bir miktar komisyon kesebilmektedir. Bu ücret sipariş veren kullanıcıya bildirilmektedir.

4) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda firmamız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder.

4) Teslimat
Sosyal medya hizmeti satın aldığınızda hizmetin tamamlanması ile teslimat yapılmış olur. Tamamlanma süreleri alınan her hizmet için değişiklik gösterip her hizmetin ilgili sayfasında yazmaktadır.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya ve ödeme firmasına karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.