instagram-cekilis

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. İçerisinde çok sayıda kullanıcı popüler olmak, tanınmak gibi amaçları taşır. Bu kişiler kaliteli, özgün, düzenli paylaşımlarla buna ulaşmaya çabalar.

Bu durum her ne kadar gerekli ve birinci sırada da olsa, kişilere istediklerine ulaşma seçeneği sunmaz. Zira keşfete bakmak bile söz konusu maddelere harfiyen uyan, çok sayıda insan gösterir. Bu nedenle Instagram çekilişle takipçi alma gibi seçenekler, size kısa sürede rakiplerinizin arasından ön plana çıkmanızı sağlar.

Bu hizmetleri almadan önce hesabınızın açık olması gerektiği bilinmelidir. Ancak hizmet sonrasında gizliye yeniden geçilebilir. Ayrıca şiddet, cinsel, kumar ve siyasi içerikli hesaplara işlem uygulanmaz.

cekilişle takipçiInstagram Çekilişle Takipçi Alma Nasıl Yapılır?

 

Instagram çekilişle takipçi alma nasıl yapılır için kendimize ait sosyal medya hesapları kullanılır. Burada bir çekiliş düzenlenerek, belirli bir ödül konulur ve katılım şartı olarak sizin profilinizi takip edilmesi şart konulur.

Böylece sizi takip eden her hesap, gerçek bir kullanıcıdır. Hepsi sizi çekilişe katılma amacıyla aboneliğe alır.

Instagram Çekilişle Takipçi Alma Paketleri Nelerdir?

Paketlerimiz arasından tercih yaparken hem hesabınızın ihtiyacı, hem de rakipleriniz ele alınmalıdır. Zira rakiplerinizi geçmenize yardım etmeyecek paketler, istediğiniz sonuca varmanızı hemen sağlamaz. Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle irtibat kurarak, yardım alabilirsiniz.

Paketlerimizin hepsi aynı gün içerisinde tamamlanmakta olup, 3D güvenli ödeme vardır. Sizi takip eden hesapların hepsi organik ve Türk’tür.

Instagram Çekilişle Takipçi Alma Avantajları Nelerdir?

 

Doğal yöntemlerle yapılan takipçi artışları oldukça yavaştır. Takipçi kayıpları daha yüksek olduğu için, bir hesabın kendini daha ileri noktalara taşıması istenen hıza ulaşmaz. Böylece istenen istatistiklere ulaşmak da her zaman uzar.

Instagram çekilişle takipçi alma, kısa sürede istediğiniz sayılara ulaşmanızda yardım eder. Bu sayede büyük bir artış yakalanır. Dolayısıyla kaliteli paylaşımlar ve yüksek takipçiler, abone olmayan kişilere sevilen bir hesap olduğunuzu düşündürür. Böylece doğal takipçi artışı hızlanır.

Zira pek çok kullanıcı sevilen, popüler hesapları daha fazla takip eder. Ayrıca beğeni oranları da artar. Çünkü aldığınız takipçilerin, paylaşımlarınızı beğenmemesi için bir engel bulunmaz. Böylece kısa sürede istediğiniz konuma ulaşmanız mümkündür.

Instagram Çekilişle Takipçi Arttırma İstatistikleri Yükseltir Mi?

 

Instagram çekilişle takipçi arttırma paketleri her ne kadar abone artışı sağlıyor gibi görünse de, istatistiklerinizde de yükselme görmenizi sağlar. Zira gerçek kullanıcılar olduğu için izlenme ve beğeniye neden olurlar.

Son yıllarda oldukça büyük bir kitleye ulaşan Instagram, en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olarak karşımıza çıkar. Instagram, kullanıcı artışlarıyla beraber bazı kullanıcılarında oluşan popülerlik ve görünür olma isteğini de ortaya çıkarmıştır. Bu tip kullanıcılar hesaplarında düzenli olarak özgün içerik paylaşımı yapar ya da bir işletme hesabı açarlar.

Her ne kadar özgün ve düzenli içerik paylaşımı yapılsa bile takipçiler, bir noktadan sonra artış göstermez. Ulaşmak istenilen hedef kitle tam olarak toplanamamaktadır. Düzenli paylaşımlar keşfette üst sıralarda olmayabilir. Bu da daha az takipçi gelmesine neden olur. Büyümek isteyen işletmeler ya da bireysel hesaplar için sitemiz birçok paket içeriği sunar. Bunlardan biri de çekilişle takipçi satın al paketidir. Bu paket size kolay bir şekilde takipçi kazandıracaktır. Bu sayede takipçilerinizin artmasıyla birlikte rakiplerinizi geride bırakacaksınız.

Instagram Çekilişle Organik Türk Takipçi Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Çekiliş takipçi satın al paketini uygulayabilmeniz için öncelikle hesabınızın herkese açık olması gerekir. Ancak daha sonrasında tekrardan gizli moda geçebilirsiniz. Sitemizin sunduğu bu hizmet siyasi, kumar, cinsel ve şiddet ön planda olan hesaplara uygulanmayacaktır.

Sitemiz tarafından sunulan çekilişle takipçi satın al paketinin içinde bulunan seçenekleri açıklayacak olursak bunlar şu şekildedir;

1000 -2000 - 3000 -4000 - 5000  Instagram Türk Organik Takipçi

Size sunulan bu seçenekler arasından hesabınıza en uygun olanı seçerek rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.  Seçeneklere özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü rakiplerinizi geride bırakabileceğiniz bir paket seçmeniz hesabınızın yükselişi açısından önem oluşturur. Paket içerisinde yer alan takipçilerin tümü organik gerçek, Türk hesaptan oluşur. Kesinlikle sahte hesaplara yer verilmeyecektir.

Instagram Çekilişle Organik Türk Takipçi Satın Alma Avantajları

 

Düzenli içerik üretmek ve özgün paylaşım ile takipçi kazanmaya çalışmak bir noktadan sonra yavaşlayacaktır. Instagram algoritmasında bir noktadan sonra içerikler takipçi ve beğeni azlığı nedeniyle alt sıralarda kalacaktır. Bu nedenle hesap daha iyi noktalara çekilmek içi takipçi satın alma gereksinimi duyulur.

Sitemizde bulunan çekilişle takipçi satın al paketi hesabınızı üst noktalara taşıyacaktır. Alınan bu paketle büyük artışlara şahit olursunuz. Özgün ve düzenli paylaştığınız içerikler, takipçilerinizin artması nedeni ile daha çok beğeni alacaktır. Sevilen bir hesap haline gelip doğal artışların yakalanmasını da sağlar. Takipçi sayınızın artmasıyla alacağınız beğenilerin artışı da paralel olarak artacaktır.

Çekilişle Takipçi Satın Alma İşlemi ve Ödemesi Nasıl Gerçekleştirilir?

 

Instagram üzerinden düzenlenen çekilişe koyulan şartlardan biri sizin hesabınızı takip etmek olarak eklenir. Bu sayede organik takipçilere sahip olmanız sağlanır. Ancak bu işlemler yapılırken hesabınızın gizli olmaması gerekir. Çekiliş etkinliği başladıktan sonra hesabınız asla gizli moda alınmamalı ve kullanıcı adınız değiştirilmemelidir.

Bir diğer şart ise çekiliş yapılan sayfanın engellenmemesidir. Tüm bu işlemler gerçekleştirildikten sonra artık takipçi sayınız gerçek hesaplar tarafından takip edilmeye başlanacaktır. Bunun dışında ödeme işlemi banka kartı ya da kredi kartı ile gerçekleştirilebilir.